ارگانیک خرید سه قول مهم می دهد

۱- ارگانیک خرید تنها محصولات ارگانیک، سالم و طبیعی می فروشد. 

۲- همیشه حداکثر تخفیف ممکن را اعمال می کند. 

۳- همیشه به پایداری محیط زیست و عدالت اجتماعی متعهد می ماند. 

(بخشی از سود فروشگاه به اقدامات دوستدار محیط زیست اختصاص دارد). 

 

شما از ما خرید کنید، ما به جای شما کمک می کنیم

هدف ما از فروش محصولات ارگانیک، فراهم آوردن شرایط زندگی راحت تر و سالم تربرای همه است. وقتی شما کالاهای مورد نیاز خود را از ارگانیک خرید، تهیه می کنید، همزمان به درآمدزایی یک  فرد یا خانواده کمک می کنید.

این فرآیند به هم پیوسته، زنجیره ای از یک راه و رسم  پایدار برای ساختن زندگی سالم برای همه ی ماست. راهی برای اینکه به جای تعدادی معدود از انسان ها، همه با هم خوشبخت باشیم و از زندگی لذت ببریم.

 

برای رسیدن به این آرزو که با کمک شما به واقعیت تبدیل خواهد شد، ارگانیک خرید با نهادهای غیرانتفاعی محیط زیستی همکاری می کند، تا ضمن شناسایی افراد نیازمند، شرایط توانمندسازی آنها را فراهم سازد.

به منظور سهیم کردن شما در شادی موفقیت هایمان گزارش اقدامات صورت گرفته را در همین وب سایت منتشر  خواهیم کرد. 

ارگانیک خرید  می خواهد در شمار مجموعه هایی باشد که تلاش می کنند به تهیه و تولید  محصولات تغییرژنتیکی یافته ( GMOs) پایان دهند.

ما اعتقاد داریم که هر فرد حق دارد بداند  چه  می خورد و در فرایند تولید آنچه که هر روز می خور د چه مواد شیمیایی به کار رفته است.

بر همین اساس، ارگانیک خرید تنها با برندهایی که گواهی استاندارد داشته و دارای سابقه خوبی در تولید محصولات ارگانیک  هستند، همکاری می کند.

هدف  ما، کمک به ساختن دنیایی بهتر برای زندگی همه ی زیستمندان است. با عضویت و خرید از سایت ارگانیک خرید، شما هم در این مسیر شریک ما باشید. 

 

ما خود را ملزم به پاسخگویی در برابر مشتری می دانیم. 

در صورتی که پاسخ  پرسش خود را در  میان پرسش های زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس آن را با ما مطرح کنید.

کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

لطفا پرسش خود را واضح بپرسید. همچنین میتوانید  از طریق تلفن  با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

 از اینکه به ما اعتماد می کنید خوشحال و سپاسگزاریم. 

پاسخ: شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر ایمیل یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@organickharid.com ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.